מבצע!!!
ממיר עידן פלוס HD + אנטנה חיצונית והתקנה לתושבי השרון בלבד
ב- 690 ש"ח 


 


 
 
התקנת צלחת לוויין פרטית - למה זה מתאים לישראלים?
 
למרות שנדמה כי שתי חברות שידורי הטלוויזיה הגדולות בישראל – ייס (לוויין) והוט (כבלים) השתלטו לחלוטין על שוק התקשורת הטלוויזיונית ומתחרות ביניהן על כל נתח השוק, הרי שבשנים האחרונות הולך וגדל מספרם של הישראלים המחפשים פיתרון אחר לאפשרות לקלוט שידורי טלוויזיה. מיעוט קטן ולא משמעותי מסתפק בממיר הדיגיטאלי "עידן" (המאפשר קליטת מספר  מצומצם של ערוצים מהארץ), אך על יותר ויותר גגות בתים בארץ ניתן לראות צלחות גדולות מהרגיל – מדובר בישראלים שהעיזו להתנתק מהשיטה המקובלת והחליטו על התקנת צלחת לוויין פרטית, טרנד מתחדש לפיתרון ותיק, שלאור יתרונותיו כנראה שיהפוך לשכיח יותר ויותר.
 
הלקוחות רוצים שינוי
נראה כי לאחר המהפכה הראשונית שביצעו הכבלים והלוויין עם כניסתה של הטלוויזיה הרב ערוצית לכל בית בישראל במהלך שני העשורים האחרונים, שאכן היוותה שיפור משמעותי לשידורים האנלוגיים של שני הערוצים שהיו עד אז, חלה נסיגה מתמדת ברמת שביעות הרצון של הציבור מהתמורה אותו הוא קיבל יחסית למחיר. מעבר לחבילות תוכן דלות יחסית, מחירי חבילות לא אטרקטיביים ושירות לקוחות גרוע ומזלזל, מאס הציבור הישראלי ב"שיעבוד" לחברות התקשורת הוותיקות, שלא אפשרו אפילו ניתוק ומעבר הוגן מאחת לשנייה, עד שבמהלך שנת 2011 נאלץ משרד התקשורת להתערב, והוציא תקנה האוסרת על חיוב תקופת התקשרות לחברות הנ"ל. למרות צעדים אלה, מבקשים יותר ויותר ישראלים פיתרון אחר שלא יחייב אותם בקשר כובל לחברת תקשורת כל שהיא, פתרון שכרגע ניתן לקבל רק על ידי התקנת צלחת לוויין פרטית.
 
למי זה כדאי ? 
לשוק צרכני הטלוויזיה בישראל יש אפיון יוצא דופן ושונה מאוד ממרבית מדינות העולם, הצורכות את התוכן שלהם בשפה אחת (או לכל היותר בשתיים). בהתאם לאפיון האוכלוסייה בישראל, שרובה אינה דוברת עברית כשפת אם, כך גם אחוז צופי הטלוויזיה בשפות זרות בארץ הוא מהגבוהים בעולם (בעיקר בערבית, רוסית, אנגלית, ספרדית וצרפתית). היתרון הגדול של התקנת צלחת פרטית וקליטת שידורים בדרך זו, הוא קבלה חופשית ללא דמי מנוי של מאות תחנות טלוויזיה במגוון עצום של שפות בעולם, כאשר כל צרכן יכול לבחור את חבילות השפות והשידורים המתאימות לו. כאמור מעבר לסכום ראשוני לא גבוה יחסית ניתן לרכוש צלחת וממיר, ללא התחייבות בהמשך לשום חברה, ללא התקלות, הבעיות הטכניות והשירות הגרוע המוכר לכולנו בחברות הקיימות, ובלי צורך בתשלום חודשי. למי שמתכוון לבצע התקנת צלחת לוויין פרטית על גג ביתו, חשוב לעשות זאת דרך חברה מוכרת ואמינה המתמחה בתחום (לא מומלץ לנסות לבצע התקנה כזו לבד !) . 
 
  צוף חשמל ותקשורת (1991) בע"מ       רחוב המייסדים 36 כפר סבא    נייד:   050-5284986  דואר אלקטרוני:    sat4youcoil@gmail.com