אינטרקום

 אינטרקום

 

אינטרקום הוא מתקן שבו אנחנו נתקלים בהקשרים רבים. על פי רוב זוהי מערכת אלקטרונית שמאפשרת לסנן כניסה של אנשים אל מתחם מסוים, על פי רוב בניין, כך שרק אנשים המקבלים אישור על ידי גורם אנושי שבידיו הכוח לעשות כן יכולים להכנס אל תוך המתחם. אנחנו נמצא מערכות אינטרקום במקרים רבות בבית משותפים שם יש צורך לקבל את אישורו של אחד הדיירים כדי להכנס לבניין אך גם מוסדות שונים עושים שימוש באפשרות של אינטרקום וניתן למצוא אותו אפילו בבתים פרטיים גדולים.

 

יתרונות  שימוש במערכת אינטרקום

 

ישנן סיבות רבות לשימוש במערכת תקשורת פנימית כזו ויתרונות רבים שהיא מספקת. היתרון הגדול ביותר כמובן הוא זה של הביטחון והידיעה כי רק מי שמקבל אישור ומוכר על ידי אחד מדיירי הבניין יוכל להכנס אליו, מה שיכול להפחית סכנות רבות. כמו כן, מערכת כזו נותנת לנו התרעה כל אימת שמישהו בא אלינו, וכך אנחנו לא מוצאים את עצמנו במצב שבו אנחנו רטובים עם שמפו בשיער כאשר מישהו דופק אצלנו בדלת. השילוב של שליטה וביטחון הוא ללא ספק אחת הסיבות המרכזיות לכך שאנשים מתקינים מערכת כזו אצלם.


הבחירה בהתקנת מערכת אינטרקום היא במידה רבה התאמה של צרכים והעדפות. ישנם מקומות בהם כדאי להתקין את המערכת מטעמי ביטחון ומקומות אחרים בהם היא מתאימה לאופי של הדיירים והמגורים בבניין. יש להביא בחשבון את ההשלכות הפסיכולוגיות של המערכת, הן על המבקרים בבניין והן על המתגוררים בו, ולא להתייחס רק לנושאים טכניים כאשר מקבלים את ההחלטה על התקנת המערכת.

שלח

This field is required.

תודה רבה!

פנייתך נשלחה בהצלחה

This field is required.

This field is required.

צרו קשר

לייעוץ חייגו: 050-5284986