צלחות לווין

 צלחות לווין

 

צלחת לווין הופכת במהרה למחזה נפוץ על גגות בתים. לא מדובר בצלחות של שירותי "יס" אלא בצלחות פרטיות שדרכן קולטים אנשים שידורים היישר מהלווין הישראלי עמוס ושדרכו הם יכולות להגיע לכמעט כל ערוץ שיש. צלחות לווין מהוות חלופה לשירותי תוכן טלביזיה של חברות כמו "הוט" ו-"יס" והן הפכו באחרונה לאופציה ראויה בעבור הרבה אנשים שרוצים לשלב איכות, גיוון ואף חיסכון בעלויות בקליטת התוכן שלהם. כאן אנחנו נציע לכם מספר דברי הסבר ורקע על האופציה הזו ועל מה היא יכולה לעשות בשבילכם.

 

 יתרונות של צלחת לווין

 

צלחת לווין פרטית שקולטת שידורים היישר מהחלל מאפשרת לנו גישה בלתי מוגבלת אל כמות בלתי נתפסת של ערוצים. מדובר בלמעלה ממליון ערוצים מכל רחבי העולם שמועברים דרך שידורי לווין. התקנה של צלחת פרטית בעצם מאפשר לקלוט את השידורים הללו ללא מנוי וללא תשלום נוסף אחרי התקנת הצלחת ותחזוקה שלה. כמו כן, במקרים רבים יכולות צלחות לווין לקלוט שידורים באיכות טובה יותר מזו של שידורי תוכן רגילים, ובכך יש כמובן יתרון גדול לחובבי איכות ובעלי טלביזיות איכותיות.


 חיסכון של אלפי שקלים בשנה


כאמור, לאחר התקנה של צלחת לווין אין עוד כל עלות נוספת המשולמת על תוכן למעט עלות התחזוקה של הצלחת. ישנם סוגים רבים של צלחות לווין והמחירים שלהם מתחילים מכמה אלפי שקלים לצלחת פשוטה ויכולה להגיע עד לעלויות של עשרת אלפים שקלים ויותר. על כך יש להוסיף את עלות ההתקנה עצמה וכן עלות של פגיעות ובלאי. אך לאחר ההשקעה הראשונית אין עוד צורך לשלם על שירותי תוכן מאף ספק ואתם חופשיים לבחור בעצמכם את כל התוכן שבעולם על המרקע הביתי שלכם.


 התקנה של צלחת לווין 


התקנה של צלחת היא עניין פשוט למדי. את הצלחת מציבים על תושב שמוברג אל גג הבית או אל קיר שפונה אל כיפת השמיים. מדובר בקידוח בודד או מספר קידוחים קטנים והתהליך אורך לכל היותר שעה. לאחר התקנת הצלחת היא מחוברת אל הבית דרך מערכת כבלים שעוברת דרך הקירות (לא חובה אך רצוי כמובן) ויוצאת כנקודת ממסר בכל נקודה בבית שבה אנו בוחרים, בסלון או בחדר השינה או הטלביזיה.


שלח

This field is required.

תודה רבה!

פנייתך נשלחה בהצלחה

This field is required.

This field is required.

צרו קשר

לייעוץ חייגו: 050-5284986